Внимание!


Появилась информация о том, что некоторые особы называя себя учениками целителя Юрия Козлова проводят приемы пациентов. У народного целителя Юрия Козлова НИКОГДА небыло учеников и фиксированной таксы за прием.Официальная страница Юрия Козлова Вконтакте: http://vk.com/id233475127Сайт Народного Целителя Юрия Козлова. Целитель в г. Сумы.

Газета Волинь


№895 СУБОТА, 31 СІЧНЯ 2009 р.


ЕКСТРАСЕНС ЮРІЙ КОЗЛОВ ХОТІВ СЕБЕ ПІДПАЛИТИ p>44-річний киянин Юрій Козлов називає себе потомственним цілителем. Щодня лікує десятки людей, вміє виганяти з помешкання душі померлих. У телепрограмі «Битва екстрасенсів-3» чоловік посів друге місце, поступившись лише 29-річному нащадку козаків-характерників Сергію Колесниченку із Харкова

-Який конкурс був для вас найважчим?
- Були конкурси, в яких взагалі не хотілося брати участі - надто важко було психологічно, - каже Юрій. - Наприклад, за фотографією визначити долю дівчини. Я побачив, що їй шматком скла від пляшки перерізали горло. Піднімаю очі на експерта і раптом розумію, що це мама загиблої... Я так і не зміг розказати, хто вбив її доньку, просто язик не повертався... Ще один дуже важкий конкурс для мене пов'язаний з місцем, де під час війни було гестапо. Треба було визначити енергетику цього місця. Я й досі ще чую крики людей, стогін... Багато екстрасенсів не витримували емоційного навантаження - значить, були слабкими. А як же людина може лікувати, якщо не в стані перемогти негативну енергетику?!
За освітою Юрій Козлов психолог-реабілітолог. Має спеціальну екстрасенсорну підготовку: закінчив Інститут Асоціації народної медицини, володіє сертифікатом біоенерготерапевта із відповідним атестаційним висновком про те, що має здатність до лікування біоенергетикою, член Асоціації нетрадиційної медицини.
- У кожної людини є різні задатки, але їх треба розвивати, - впевнений Юрій. - Наприклад, на Землі кожен третій має музичний слух, але тільки тисячі співають і грають на музичних інструментах. Я вмію визначати частоту людської душі, налаштовуватись і створювати таку ж частоту, щоб заряджати людину і допомагати їй справитися із хворобами. Вважаю себе посередником між пацієнтом і енергетикою, яка мені дається з неба.
Козлов називає себе потомственним цілителем.
- У мене по материній лінії всі жінки лікували. Навіть є запис у церковній книзі, що мої прапрабабусі, три сестри з Конотопа, були відьмами. Я маю п'ятьох дітей. Наймолодшій Олі - 10 років. Уже тепер від неї не можемо нічого сховати - усе знаходить.
Сам же Юрій відчув незвичні здібності у 26 років. Тоді він жив у російському місті Астрахань, де мав свій будівельний кооператив.
- Мені почало щось ввижатися. Думав, що дах їде. Якось у трамваї дивлюся: у чоловіка з-за плеча наче димок іде, як із вогнища. Я злякався, вибіг з вагона. На зупинці побачив жінку, яка перебігала дорогу. На секунду відчув, що відчуває вона: біль у ногах, хвилювання, що не встигне на свій транспорт. Ніби увійшов у неї. Я пішов до церкви. Батюшки одразу подумали: «О, такий лох нам потрібен». І сказали, що в мені сатана сидить. Розвели на гроші. Я тоді круто стояв, в будівельному кооперативі працювало 240 робітників.
Попам і дачі добудовував, і будівельні матеріали підвозив. А вони все казали, що сатана в мені з'їсть моїх дітей. Я навіть церкві свої «жигулі-шістьорку» подарував. Машина була червоного кольору, батюшка сказав, що це колір пекла. Наказав привезти її о четвертій під церкву, залишити ключі, довіреність і тікати, не оглядаючись, щоб сатана очі мої не бачив,.. - згадує Юрій. - Батюшки довели до такого стану, що я облив себе бензином і хотів підпалити. Але у запальничці намочився кремінь і не давав іскри. Потім в однієї бабусі у церкві побачив димок із вух. Сказав їй: «Давайте я вас вилікую». Стою позаду неї і думаю: «Боже, візьми мене в посередники, між твоєю силою і цією хворобою». Руки самі почали крутитися...
Цілительством займається 10 років. З цією метою навіть винайшов спеціальний пристрій - для реабілітації хворих після мозкового інсульту, який, за твердженням Юрія, ставить на ноги через 2 місяці.
- Людина має здатність відновлюватися. Але не все заживає: печінка чи серце самі не заліковуються. Бо енергія йде на нерви, сльози, гнів. Щоб пацієнт розслабився, я анекдоти розповідаю.
Каже, що лікував двоюрідну сестру матері Віктора Ющенка.
- Вона скаржилася на біль у суглобах. Після цього до мене пів-Хоружівки їздило лікуватися. На річниці смерті мами Президента зустрівся із Віктором Андрійовичем. Запропонував йому свою допомогу. Але, думаю, особистий лікар Президента не дозволив би йому лікуватися в інших.
- Пане Юрію, який прогноз дасте щодо політичної ситуації в Україні?
- Я не люблю політику, кажу одразу. Але в той же час стверджую: якщо до влади не прийде Ахметов - то у 2011 році на Україну чекає повний крах, а в 2030 році про таку державу й забудуть.

 

http://www.volyn.com.ua/printver.php?rub=33&article=0&arch=895

 
Сайт Народного Целителя Юрия Козлова. Целитель в г. Сумы. Template by Ahadesign Работает на Joomla!
790309